SPA dla psów – jak dopieścić zwierzaka i zadbać o jego zdrowie?

Czasy, w których pies był tylko pomocnikiem człowieka minęły. Dziś coraz większa liczba właścicieli dba o swoich pupili jak o członków rodziny. Naprzeciw im potrzebom wychodzą salony SPA dla psów nakierowane na pielęgnację i relaks dla czworonogów. Dowiedz się więcej o tego rodzaju usługach i zafunduj swojemu czworonożnemu przyjacielowi odrobinę luksusu!

Czym jest SPA dla psów?

salon dla psów

O ile salony dla psów zajmujące się ich strzyżeniem na stałe zadomowiły się w naszym kraju, przybytek zwany SPA dla psów wciąż budzi zdziwienie. Tym mianem coraz częściej określa się salony, które oferują szeroki zakres usług pielęgnacyjnych dla domowych pupili. Można przyprowadzić do nich psiaka na kąpiel lub strzyżenie, którego wymagają niektóre rasy, ale czworonożni klienci nie muszą w tym przypadku bać się wizyty. SPA dla psów kładzie bowiem nacisk nie tyle na przeprowadzenie samych zabiegów pielęgnacyjnych, ile również na dobre samopoczucie pupila, dzięki czemu jest on zrelaksowany i zadowolony.

Niezwykły salon dla psów – czworonożne SPA

Co sprawia, że salon dla psów można nazwać SPA? Przede wszystkim podejście do czworonogów. Oczywiście potrzebne jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza groomerów (czyli osób wykonujących zabiegi pielęgnacyjne dla psów), ale to nie wystarczy. Zadaniem groomera w SPA dla psów jest bowiem nie tylko umycie czy ostrzyżenie pupila, ale również uczynienie tego w sposób, który będzie dla niego jak najmniej stresujący. Osiąga się to poprzez:

  • stopniowe oswajanie czworonoga z procedurami, którym będzie poddawany,
  • łagodne podejście,
  • masaż – szczególnie w przypadku kąpieli,
  • zastosowanie wysokiej jakości kosmetyków o właściwościach aromaterapeutycznych.

Aromaterapia w psim SPA

Nie od dziś wiadomo, że zapachy mają wpływ na nasze samopoczucie. Nie inaczej jest ze zwierzętami, w tym z psami, które mają przecież bardzo dobry węch, Wykorzystanie określonych aromatów pomaga czworonogom się zrelaksować i bez oporu poddać wykonywanym zabiegom. W salonie SPA dla psów można stosować kosmetyki o uspokajającym zapachu lawendy lub z relaksującym mięśnie mentolem. Jednocześnie substancje te pomagają w niwelowaniu drobnoustrojów i zanieczyszczeń, sprawiając, że sesja w SPA jest nie tylko przyjemna dla psiaka, ale i bardzo skuteczna.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI...

Żeby zarezerwować termin wizyty zapraszamy do kontaktu

Salon psiej urody – DAGI STYLE

ul. Dworcowa 58 tel. +48 601 773 152
05-070 Sulejówek email: dagi.orac@vp.pl
POLSKA

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00
sobota – niedziela: w wyjątkowych przypadkach

Wszystkie wizyty tylko po wcześniejszym umówieniu.
Uwaga: jest możliwość przywiezienia do nas psa rano, np. przed pójściem do pracy, i odebranie go po zabiegu pielęgnacyjnym w godzinach popołudniowych. 

scissor2

Powered by BreezingForms
© 2017 Dagi Style

Site Design & Maintenance: Fer Art

Wyszukaj