Nowy rok – nowe postanowienia. Zwykle ich nie robię, ale tym razem... pojawiły się same. Od długiego czasu zajmuję się pielęgnacją psów, zawsze mnie to pasjonowało, dużo na ten temat czytam, a także praktykuję, strzygąc i czesząc psy swoje i znajomych. Dlaczego więc z tego, co kocham i co robię z wielką przyjemnością, nie uczynić profesji? Postanowiłam, po odbyciu profesjonalnych szkoleń i kursów gróomerskich, urządzić w swoim domu salon urody psów. Zaadaptowałam na to osobne pomieszczenie i zaczęłam kompletować odpowiedni sprzęt i wyposażenie. Sprawiało mi to ogromną frajdę. Cieszę się, że mam profesjonalny stół groomerski z najwyższej półki, wannę dla zwierząt, specjalną suszarkę, o jakiej zawsze marzyłam i wiele innych sprzętów oraz narzędzi, dzięki którym usługi mogą być świadczone na najwyższym poziomie.

baner z logo malebanerek malutkiDużo radości sprawiło mi też przygotowywanie materiałów reklamowych, wśród nich wizytówek, plakatów, ale przede wszystkim – dużych banerów, które zawisły na ogrodzeniu przy naszym domu. W grafice (autorstwa Doroty Masiewicz), która towarzyszyj logo salonu, oprócz yorkshire terierra oraz maltańczyka, musiał się oczywiście znaleźć jamnik długowłosy, bo to rasa, która jest moją wielką pasją. Nazwa Dagi Style luźno nawiązuje zać do nazwy mojej hodowli jamników długowłosych standardowych Dagi Dog.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI...

Żeby zarezerwować termin wizyty zapraszamy do kontaktu

Salon psiej urody – DAGI STYLE

ul. Dworcowa 58 tel. +48 601 773 152
05-070 Sulejówek email: dagi.orac@vp.pl
POLSKA

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00
sobota – niedziela: w wyjątkowych przypadkach

Wszystkie wizyty tylko po wcześniejszym umówieniu.
Uwaga: jest możliwość przywiezienia do nas psa rano, np. przed pójściem do pracy, i odebranie go po zabiegu pielęgnacyjnym w godzinach popołudniowych. 

scissor2

Powered by BreezingForms
© 2017 Dagi Style

Site Design & Maintenance: Fer Art

Wyszukaj