Oprócz zabiegów w salonie urody, wprowadziłam również usługę dodatkową: jest możliwość pozostawienia u mnie zwierzaka na zasadach hotelowych. Oferuję psom opiekę dzienną lub całodobową, także dłuższą, jeżeli wlaściciele chcą np. wyjechać na wakacje albo służbowo. Wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia, ponieważ mogę przyjąć jednocześnie nie więcej niż dwa nieduże psy, dobrze socjalizowane i o przyjaznym usposobieniu, tak aby mogły świetnie funkcjonować z moimi jamnikami.

Zawsze umawiam się wcześniej na spotkanie zapoznawcze, aby ocenić, czy dany pies dobrze zaklimatyzuje się wśrod moich jamników. Usługa hotelowa nie musi, ale może być łączona z jednoczesnym korzystaniem z zabiegów pielęgnacyjnych. Właściciel odbiera wówczas ode mnie psa wykąpanego, ostrzyżonego i/lub wyczesanego. Jeśli ktoś nie ma jak przyjechać do salonu w ciągu dnia, a chce skorzystać z usług groomerskich, może również (po wcześniejszym uzgodnieniu) przywieźć do mnie swojego czworonoga przed umówioną godziną zabiegu, np. rano w drodze do pracy, a przyjechać po niego wieczorem. 

Zwierzak pozostawiony pod moją opieką mieszka z nami w domu i jest traktowany jak członek rodziny. Ma możliwość wybiegania się i zabawy w moim ogrodzie, chodzi także ze mną na spacery. Staram się, aby od razu świetnie się u nas zaklimatyzował. Pobyt wśród innych, łagodnych psów to doskonała sposobność do socjalizacji, szczególnie dla młodych zwierząt. Z czasem stali czworonożni klienci traktują mój hotel jak swój drugi dom i przyjeżdżają do nas jak do siebie.

 

Bonio2

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI...

Żeby zarezerwować termin wizyty zapraszamy do kontaktu

Salon psiej urody – DAGI STYLE

ul. Żeromskiego 32 tel. +48 601 773 152
05-070 Sulejówek email: dagi.orac@vp.pl
POLSKA

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:00
sobota – niedziela: w wyjątkowych przypadkach

Wszystkie wizyty tylko po wcześniejszym umówieniu.
Uwaga: jest możliwość przywiezienia do nas psa rano, np. przed pójściem do pracy, i odebranie go po zabiegu pielęgnacyjnym w godzinach popołudniowych. 

scissor2

Powered by BreezingForms
© 2017 Dagi Style

Site Design & Maintenance: Fer Art

Wyszukaj